Logo Ręczno Urząd Gminy

Urząd Gminy

Urząd Gminy    

Siedziba Urzędu Gminy

Urząd Gminy Ręczno
ul. Piotrkowska 5
97-510 Ręczno 

tel./fax (44) 781 32 69  
e-mail: ug@reczno.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Numer rachunku bankowego

Bank Spółdzielczy w Przedborzu o/Ręczno

30 8988 0001 0030 0306 0004 0001

 
Godziny pracy Urzędu:

 

Poniedziałek  7:30 - 15:30
Wtorek
Środa 
Czwartek
Piątek

 

Wykaz kontaktów

 

Urząd Gminy Ręczno

Tel./Fax 447813269

e-mail:ug@reczno.pl

Imię i nazwisko

Dział 

Adres e-mail 

Nr telefonu

Nr pokoju

Piotr Łysoń

Wójt Gminy

wojt@reczno.pl

44 781 32 21

11

Marcin Kusa

Zastępca Wójta Gminy

Gospodarka komunalna

mkusa@reczno.pl

gk@recznp.pl

44 781 38 14

13

Anna Nowak

Radca prawny

radca@reczno.pl

44 781 32 69

2

Maria Lesiakowska

Sekretarz Gminy

sekretarz@reczno.pl

44 781 38 12

1

Bożena Jarosińska

Skarbnik Gminy

skarbnik@reczno.pl

44 781 32 08

9a

Bogusława Korpas

Kierownik 

Urzędu Stanu Cywilnego

Ewidencja Ludności

usc@reczno.pl

44 781 38 15

15

Elżbieta Krawczyk

Kierownik

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

recznogops@interia.pl

44 781 38 18

7

Joanna Janowska

Kasa 

za@reczno.pl

44 781 32 69

4

Zofia Karlińska

Oświata

Opieka nad zabytkami

Promocja i ochrona zdrowia

edukacja@reczno.pl

44 781 38 19

3

Katarzyna Cichosz

Anna Dąbrowska

Kadry 

Promocja gminy

kcichosz@reczno.pl

adabrowska@reczno.pl

44 781 32 69

2

Barbara Stępień

Obsługa rady gminy

Sekretariat Wójta

OSP

brg@reczno.pl

44 781 32 69

11

Anna Majchrowska

Julita Lesiakowska

Anna Sęderecka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

 

recznogops@interia.pl

44 781 38 18

7

Wiesława Okoń

Księgowa GOPS

recznogops@interia.pl

44 781 38 17

5

Małgorzata Żak

Anna Moneta

Podatki

podatki@reczno.pl

44 781 38 11

6

Bogusława Przewoźnik

Ewidencja działalności gospodarczej

Gospodarka wodno – ściekowa

Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

edg@reczno.pl

44 781 38 16

9b

Jerzy Rusin

Informatyk

Sprawy obronne

Obrona cywilna

Zarządzanie kryzysowe

rusinj@reczno.pl

44 781 32 69

14

Iwona Tręda

Agnieszka Patek

Księgowość 

zfk@reczno.pl

44 781 38 16

9b

Dariusz Chablewski

Ochrona środowiska

Ochrona przyrody

Gospodarka odpadami

os@reczno.pl

44 781 38 14

13

Barbara Gołygowska

Zamówienia publiczne

Gospodarka nieruchomościami

zp@reczno.pl

44 781 38 13

14

Kinga Chablewska

Zagospodarowanie przestrzenne

Organizacje pozarządowe

Numeracja porządkowa nieruchomości 

promocja@reczno.pl

44 781 38 13

14

 

Wójt gminy zaprasza

Piotr Łysoń

godziny przyjęć petentów
środa 9:00 - 16:30

tel. 044 781 32 21
e-mail: wojt@reczno.pl

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.