dzisiaj jest: 5 września 2015. imieniny: Dorota, Wawrzyniec, Teodor
wersja polska 
A+ A-
Urząd Gminy Ręczno
tel. +48 (44) 781-32-69
e-mail: ug@reczno.pl

Urząd Gminy
Siedziba Urzędu Gminy

Urząd Gminy Ręczno
ul. Piotrkowska 5
97-510 Ręczno

tel./fax (44) 781 32 69 
e-mail:
ug@reczno.pl

Numer rachunku bankowego

Bank Spółdzielczy w Przedborzu o/Ręczno

30 8988 0001 0030 0306 0004 0001



Godziny pracy Urzędu

Poniedziałek
7:30 - 15:30
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek


Wykaz kontaktów


Urząd Gminy Ręczno

Tel./Fax 447813269

e-mail: ug@reczno.pl

Imię i nazwisko

Dział

Adres e-mail

Nr telefonu

Nr pokoju

Piotr Łysoń

Wójt Gminy

wojt@reczno.pl

44 781 32 21

11

Marcin Kusa

Zastępca Wójta Gminy

Gospodarka komunalna

mkusa@reczno.pl

gk@recznp.pl

44 781 38 14

13

Anna Nowak

Radca prawny

radca@reczno.pl

44 781 32 69

2

Maria Lesiakowska

Sekretarz Gminy

sekretarz@reczno.pl

44 781 38 12

1

Bożena Jarosińska

Skarbnik Gminy

skarbnik@reczno.pl

44 781 32 08

9a

Bogusława Korpas

Kierownik

Urzędu Stanu Cywilnego

Ewidencja Ludności

usc@reczno.pl

44 781 38 15

15

Elżbieta Krawczyk

Kierownik

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

recznogops@reczno.pl

44 781 38 18

7

Małgorzata Żak

Kasa

za@reczno.pl

44 781 32 69

4

Zofia Karlińska

Oświata

Opieka nad zabytkami

Promocja i ochrona zdrowia

edukacja@reczno.pl

44 781 38 19

3

Katarzyna Cichosz

Kadry

kcichosz@reczno.pl

44 781 32 69

2

Barbara Stępień

Obsługa rady gminy

Sekretariat Wójt

brg@reczno.pl

44 781 32 69

11

Anna Majchrowska

Julita Lesiakowska

Anna Sęderecka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej


recznogops@reczno.pl

44 781 38 18

7

Wiesława Okoń

Księgowa GOPS

recznogops@interia.pl

44 781 38 17

5

Agnieszka Kobędza

Anna Moneta

Podatki

podatki@reczno.pl

44 781 38 11

6

Bogusława Przewoźnik

Ewidencja działalności gospodarczej

Gospodarka wodno – ściekowa

Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

edg@reczno.pl

44 781 38 17

5

Jerzy Rusin

Informatyk

Sprawy obronne

Obrona cywilna

Zarządzanie kryzysowe

rusinj@reczno.pl

44 781 32 69

14

Iwona Tręda

Agnieszka Patek

Joanna Janowska

Księgowość

zfk@reczno.pl

44 781 38 16

9b

Dariusz Chablewski

Ochrona środowiska

Ochrona przyrody

Gospodarka odpadami

os@reczno.pl

44 781 38 14

13

Barbara Gołygowska

Zamówienia publiczne

Gospodarka nieruchomościami

zp@reczno.pl

44 781 38 13

14

Kinga Mirż

Zagospodarowanie przestrzenne

Organizacje pozarządowe

Numeracja porządkowa nieruchomości

Promocja gminy

promocja@reczno.pl

44 781 38 13

14



<<   Wrzesień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
       1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
MAPA SERWISU
STATYSTYKA