Logo Ręczno Urząd Gminy

Urząd Gminy

Urząd Gminy    

Siedziba Urzędu Gminy

Urząd Gminy Ręczno
ul. Piotrkowska 5
97-510 Ręczno 

tel./fax (44) 781 32 69  
e-mail: ug@reczno.pl

      

 

Numer rachunku bankowego

Bank Spółdzielczy w Przedborzu o/Ręczno

 

Dochody - 30 8988 0001 0030 0306 0004 0001

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi     91 8988 0001 0030 0306 0004 0552
 
 
 
Godziny pracy Urzędu:

 

Poniedziałek  7:30 - 15:30
Wtorek
Środa 
Czwartek
Piątek

 

Wykaz kontaktów

Urząd Gminy Ręczno e-mail: ug@reczno.pl tel. 447813269
fax 44 7813269 wew. 25
Imię i nazwisko Dział Adres e-mail Nr telefonu
Piotr Łysoń Wójt Gminy wojt@reczno.pl 44 7813221
Marcin Kusa Zastępca Wójta Gminy/
Sekretarz Gminy
mkusa@reczno.pl 44 7813814
Maria Lesiakowska Pomoc administracyjna sekretarz@reczno.pl 44 7813812
Bożena Jarosińska Skarbnik Gminy skarbnik@reczno.pl 44 7813208
Bogusława Korpas Kierownik Urzedu Stanu Cywilnego
Ewidencja Ludności
usc@reczno.pl 44 7813815
Anna Dąbrowska Kadry i promocja gminy adabrowska@reczno.pl 44 7813269 wew. 31
Joanna Olczyk
Joanna Cichosz
Kasa jolczyk@reczno.pl
jcichosz@reczno.pl
44 7813269 wew. 28
Zofia Karlińska
Joanna Cichosz
Oświata
Opieka nad zabytkami
Promocja i ochrona zdrowia
edukacja@reczno.pl
jcichosz@reczno.pl
44 7813819
Barbara Stępień Obsługa Rady Gminy
Sekretariat Wójta
OSP
brg@reczno.pl 44 7813269 wew. 30
Anna Moneta
Małgorzata Żak
Podatki podatki@reczno.pl
mzak@reczno.pl
44 7813811
Bogusława Przewoźnik Ewidencja działalności gospodarczej
Gospodarka wodno - ściekowa
Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych
edg@reczno.pl 44 7813816
Jerzy Rusin Informatyk
Sprawy obronne
Obrona Cywilna
Zarządzanie kryzysowe
rusinj@reczno.pl 44 7813269 wew. 37
Iwona Tręda
Agnieszka Patek
Justyna Pabich
Magdalena Tyszer
Księgowość

itreda@reczno.pl
apatek@reczno.pl
jpabich@reczno.pl
mtyszer@reczno.pl

44 7813816
Dariusz Chablewski Ochrona środowiska
Gospodarka odpadami
os@reczno.pl 44 7813813
Kinga Chablewska
Justyna Gandziarowska
Zagospodarowanie przestrzenne
Organizacje pozarządowe
Numeracja porządkowa nieruchomości
kchablewska@reczno.pl

jgandziarowska@reczno.pl
44 7813813
Aleksandra Bielecka Zamówienia publiczne
Gospodarka nieruchomościami
abielecka@reczno.pl 44 7813813
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  
Elżbieta Krawczyk Kierownik GOPS kierownik.gops@reczno.pl 44 7813818
Magdalena Tyszer Księgowa gops@reczno.pl
Anna Majchrowska
Anna Sęderecka
Ewelina Składnik
 
Anna Michalska
Katarzyna Gaj
  44 7813817

 

 

Wójt gminy zaprasza

Piotr Łysoń

godziny przyjęć interesantów
środa 9:00 - 16:30

tel. 044 781 32 21
e-mail: wojt@reczno.pl

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.