Logo Ręczno Urząd Gminy

Urząd Gminy

Urząd Gminy    

Siedziba Urzędu Gminy

Urząd Gminy Ręczno
ul. Piotrkowska 5
97-510 Ręczno 

tel./fax (44) 781 32 69  
e-mail: ug@reczno.pl

      

 

Numer rachunku bankowego

Bank Spółdzielczy w Przedborzu o/Ręczno

 

Podatki i opłaty lokalne

30 8988 0001 0030 0306 0004 0001

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi   
91 8988 0001 0030 0306 0004 0552
 
 
 
Godziny pracy Urzędu:

 

Poniedziałek  7:30 - 15:30
Wtorek
Środa 
Czwartek
Piątek

 

Wykaz kontaktów

Urząd Gminy Ręczno e-mail: ug@reczno.pl tel. 447813269
fax 44 7813269 wew. 25
Imię i nazwisko Dział Adres e-mail Nr telefonu
Piotr Łysoń Wójt Gminy wojt@reczno.pl

44 7813221

wew 40

Marcin Kusa Zastępca Wójta Gminy/
Sekretarz Gminy

mkusa@reczno.pl

sekretarz@reczno.pl

44 7813812

wew 32

Bożena Jarosińska Skarbnik Gminy skarbnik@reczno.pl

44 7813208

wew 27

Bogusława Korpas Kierownik Urzedu Stanu Cywilnego
Ewidencja Ludności
usc@reczno.pl

44 7813815 

wew 36

Anna Dąbrowska Kadry i promocja gminy adabrowska@reczno.pl

44 7813269

wew. 31

Joanna Olczyk Kasa jolczyk@reczno.pl

44 7813269

wew. 28


Joanna Cichosz
Oświata
Opieka nad zabytkami
Promocja i ochrona zdrowia
edukacja@reczno.pl

44 7813819

wew 29

Barbara Stępień Obsługa Rady Gminy
Sekretariat Wójta
OSP
brg@reczno.pl

44 7813269

wew. 30

Anna Moneta
Małgorzata Żak
Podatki podatki@reczno.pl
mzak@reczno.pl

44 7813818

w 33

Bogusława Przewoźnik Ewidencja działalności gospodarczej
Gospodarka wodno - ściekowa
Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych
edg@reczno.pl

44 7813817

wew. 35

Jerzy Rusin Informatyk
Sprawy obronne
Obrona Cywilna
Zarządzanie kryzysowe
rusinj@reczno.pl 44 7813818
Iwona Tręda
Agnieszka Patek
Justyna Pabich
Księgowość

itreda@reczno.pl
apatek@reczno.pl
jpabich@reczno.pl

44 7813816

wew 38

Dariusz Chablewski Ochrona środowiska
Gospodarka odpadami
os@reczno.pl

44 7813269

wew 37

Kinga Chablewska
Justyna Gandziarowska
Zagospodarowanie przestrzenne
Organizacje pozarządowe
Numeracja porządkowa nieruchomości
kchablewska@reczno.pl

jgandziarowska@reczno.pl

44 7813813

wew 26

Justyna Kowalska Zamówienia publiczne
Gospodarka nieruchomościami
jkowalska@reczno.pl

44 7813813

wew 26

Magdalena Gabrych Gospodarka komunalna gk@reczno.pl

44 7813814

wew 39

727 671 050

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  
Elżbieta Krawczyk Kierownik GOPS kierownik.gops@reczno.pl

44 307 00 66

44 307 00 23

Magdalena Tyszer Księgowa gops@reczno.pl
Anna Majchrowska
Anna Sęderecka
Ewelina Składnik
Pracownicy socjalni
Anna Michalska
Katarzyna Gaj
Świadczenia rodzinne, 500+

536 393 920

 

 

Wójt gminy zaprasza

Piotr Łysoń

godziny przyjęć interesantów
środa 9:00 - 12:00

tel. 044 781 32 21
e-mail: wojt@reczno.pl

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.