Logo Ręczno Urząd Gminy

Kontakt

Urząd Gminy Ręczno
ul. Piotrkowska 5
97-510 Ręczno 

tel./fax (44) 781 32 69  
e-mail: ug@reczno.pl

Urząd Gminy Ręczno e-mail: ug@reczno.pl tel. 447813269
fax 44 7813269 wew. 25
Imię i nazwisko Dział Adres e-mail Nr telefonu
Piotr Łysoń Wójt Gminy wojt@reczno.pl

44 7813221

wew 40

Marcin Kusa Zastępca Wójta Gminy/
Sekretarz Gminy

mkusa@reczno.pl

sekretarz@reczno.pl

44 7813812

wew 32

Bożena Jarosińska Skarbnik Gminy skarbnik@reczno.pl

44 7813208

wew 27

Bogusława Korpas Kierownik Urzedu Stanu Cywilnego
Ewidencja Ludności
usc@reczno.pl

44 7813815

wew 36

Anna Dąbrowska Kadry i promocja gminy adabrowska@reczno.pl

44 7813269

wew. 31

Joanna Olczyk Kasa jolczyk@reczno.pl

44 7813269

wew. 28


Joanna Cichosz

Edukacja, zdrowie, kultura i sport

Organizacje pozarządowe

edukacja@reczno.pl

44 7813819

wew 29

Barbara Stępień Obsługa Rady Gminy
OSP
brg@reczno.pl

44 7813269

wew. 34

Anna Moneta
Małgorzata Żak
Podatki podatki@reczno.pl
mzak@reczno.pl

44 7813818

wew 33

Bogusława Przewoźnik Ewidencja działalności gospodarczej
Gospodarka wodno - ściekowa
Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych
edg@reczno.pl

44 7813817

wew 35

Jerzy Rusin Informatyk
Sprawy obronne
Obrona Cywilna
Zarządzanie kryzysowe
rusinj@reczno.pl

44 7813818

wew. 33

Iwona Tręda
Agnieszka Patek
Justyna Pabich
Księgowość

itreda@reczno.pl
apatek@reczno.pl
jpabich@reczno.pl

44 7813816

wew 38

Dariusz Chablewski Ochrona środowiska
Gospodarka odpadami
os@reczno.pl

44 7813813

wew 26

Kinga Chablewska
Justyna Gandziarowska
Zagospodarowanie przestrzenne
Numeracja porządkowa nieruchomości
kchablewska@reczno.pl

jgandziarowska@reczno.pl

44 7813813

wew 26

Aleksandra Bielecka

Justyna Kowalska

Zamówienia publiczne
Gospodarka nieruchomościami
abielecka@reczno.pl

44 781 38 13

wew 26

Ewelina Adamus

Magdalena Gabrych

Gospodarka komunalna mgabrych@reczno.pl

44 781 38 14

wew. 39

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  
Elżbieta Krawczyk Kierownik GOPS kierownik.gops@reczno.pl

44 307 00 66

44 307 00 23

Magdalena Tyszer Księgowa gops@reczno.pl
Anna Majchrowska
Anna Sęderecka
Ewelina Składnik
Pracownicy socjalni
Anna Michalska
Katarzyna Gaj
Świadczenia rodzinne,500+

536 393 920
 

 

Wójt gminy zaprasza

Piotr Łysoń

godziny przyjęć interesantów
środa 9:00 - 12:00

tel. 044 781 32 21
e-mail: wojt@reczno.pl

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.