Logo Ręczno Urząd Gminy

Archiwum newsów, strona 80

Obrazek dla news_418

Spotkanie wyróżnionych absolwentów Gimnazjum i klas VIII z Wójtem Gminy Ręczno

17.06.2019

W dniu 17 czerwca 2019 r. w Urzędzie Gminy w Ręcznie odbyło się spotkanie Przewodniczącego Rady i Wójta Gminy Ręczno z wyróżnionymi absolwentami Gimnazjum i klas VIII Szkoły Podstawowej w Ręcznie i Stobnicy. Tego typu spotkania stały się tradycją w Gminie Ręczno i odbywają się od kilku lat. W spotkaniu uczestniczyli także dyrektorzy szkół oraz wychowawcy. Spotkanie składało się z części oficjalnej w trakcie, której głos zabrał Przewodniczący Rady Gminy Mirosław Zawada i Wójt Gminy- Piotr Łysoń. Złożyli gratulacje i podziękowania uczniom jak również nauczycielom. Następnie wręczono uczniom nagrody książkowe. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i zakończyło się wspólną fotografią oraz słodkim poczęstunkiem.

W tegorocznym spotkaniu wzięło udział 8 najlepszych absolwentów, którzy wyróżnili się wysokimi wynikami w nauce, zajęli wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych, przeglądach oraz zawodach sportowych.

Wyróżnienie uczniowie w roku szkolnym 2018/2019

Szkoła Podstawowa w Stobnicy :

1.Wiktoria Karbowiak

2.Julia Krawczyk

Szkoła Podstawowa w Ręcznie

1. Mateusz Skrobek
2. Dominika Borkowska

Gimnazjum w Ręcznie

1. Agata Stefańska

2. Natalia Piwowarczyk

3. Marta Marszalik

4. Ewelina Purgał

więcej

Obrazek dla news_412

Zmiana włodarza

10.06.2019

Jak co roku w miesiącu czerwcu miało miejsce niecodzienne wydarzenie w Urzędzie Gminy  Ręczno. Nastąpiła symboliczna zmiana włodarza naszej gminy. Z okazji Dnia Dziecka najwyższe stanowisko Wójta Gminy objęła Natalia Piwowarczyk - uczennica Szkoły Podstawowej w Ręcznie.

„Nowa” Wójt rozpoczęła dzień od zapoznania się z funkcjonowaniem urzędu gminy, jednostek organizacyjnych oraz pracą urzędników. W ramach wykonywania codziennych obowiązków przewidzianych kalendarzem uczestniczyła w spotkaniach z pracownikami urzędu gminy i umówionymi interesantami. Zapoznała się ze stanem realizacji najważniejszych inwestycji, a kilka  miejsc, w których prowadzone są prace budowlane, odwiedziła osobiście. Pani wójt na koniec swojego dnia pracy odebrała dyplom i upominek od Wójta Piotra Łysonia.

 

więcej

Obrazek dla news_408

Uroczyste otwarcie obiektu sportowego w Ręcznie już za nami

03.06.2019

Chociaż kusi soczyście zieloną murawą i nowiutką bieżnią już od kilku tygodni to uroczyste otwarcie Obiektu Sportowego w miejscowości Ręczno odbyło się 3 czerwca 2019 roku .

Nowy stadion daje możliwość uprawiania różnego rodzaju konkurencji lekkoatletycznych, piłki nożnej, tenisa, siatkówki w tym plażowej. Można uprawiać biegi krótko i długodystansowe, rzut młotem, dyskiem, oszczepem, pchnięcie kulą, skok w dal, trójskok. Obiekt został wyposażony w trybunę na 200 miejsc i oświetlenie. Zostały także wkomponowane szatnie dla zawodników, toalety i pomieszczenia dla sędziów. Największą powierzchnię zajmuje pełnowymiarowe boisko piłkarskie.  Stadion wyposażony jest w sztuczne oświetlenie.

więcej

Wójt gminy zaprasza

Piotr Łysoń

godziny przyjęć interesantów
środa 9:00 - 12:00

tel. 044 781 32 21
e-mail: wojt@reczno.pl

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.